Elektros varikliai

Elektros varikliai yra mūsų veiklos pagrindas. Pagal konkretų jūsų poreikį ir pageidavimus mes parinksime ir pateiksime jums elektros variklius įvairiausių išpildymų:

 • nuo standartinių IP55 apsaugos laipsnio iki padidinto IP65 arba IP56;

 • be apsaugų arba su integruota PT varžinio daviklio apsauga arba su įmontuotais termo-kontaktais atliekančiais tiesioginę apsaugą nuo perkrovos pagal apvijų įkaitimą;

 • varikliams su didelėmis radialinėmis apkrovomis su ritininiais guoliais;

 • dideliems varikliams eksploatacijos patogumui su PT100 davikliais guoliavietėse;

 • Vietoje standartinės F izoliacijos klasės galime pasiūlyti H izoliacijos klasės variklius, kai variklio aplinkos temperatūra viršija 40 laipsnių Celsijaus ir gali siekti iki 90;

 • Elektros varikliai su šildymo elementais atvejams, kai aplinkos temperatūra žemiau -10 laipsnių Celsijaus ir variklis dažnai stabdomas;

 • Dideli elektros varikliai su izoliuotu guoliu nuo parazitinės srovės pratekėjimo valdant dažnio keitikliais – nuo 75kW. (Priklausomai nuo dažnio keitiklio gamintojo gali būti izoliuotas guolis taikomas varikliams nuo 45kW);

 • kt. įvairūs sprendimai pagal konkrečias situacijas...

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų personalą kontaktų skiltyje nurodytais elektroniniais paštais arba telefonais.

4a2-3d2.jpg

4A/3D, 4A3/3D3 - IE1, IE3

4A elektros varikliai aliuminio korpusu 56-132 gabarito, 0.12kW-11kW. Didesnio gabarito nuo 160 3D3 elektros varikliai gaminami ketaus korpusu. 160 gabarito aliuminio korpusu arba ketaus korpusu mažesni elektros varikliai gali būti pagaminami pagal specialų užsakymą.

Tipinės charakteristikos:

 • IE3 naudingumo koeficientas;

 • Apvijų izoliacijos klasė – F;

 • Aliuminio korpuso variklių prisukamos kojos (iki 132 gabarito). Skirtingose elektros variklio pusėse lengvai leidžia pakeisti padėtį - iš kurios pusės bus gnybtyno dėžutė;

 • Nuo 160 gabarito pagal nutylėjimą apvijose sumontuoti PTC termistoriai - varžiniai davikliai;

Gali būti pagal poreikį vietoje lengvai keičiami guoliai pagal specialų poreikį, įmontuojami termokontaktai ar pakeliamas IP laipsnis...

3SIE.jpg

Sg/Sh, 3SIE - IE1, IE3

3SIE yra IE3 naudingumo klasės elektros varikliai gaminami ES esančiose gamyklose, kurios dirba pagal ISO 9001 standartą.

Variklių korpusai 56-112 gabaritų atitinkamų vardinių galių pagal IEC 60034 standartą gaminami iš aliuminio, o 132-315 gabaritų pagal IEC gaminami ketaus korpusais.

 • Tipinės charakteristikos: IE3 naudingumo koeficientas;

 • Apsaugos laipsnis IP55

 • Apvijų izoliacijos klasė – F;

 • Pagal specialų užsakymą gali būti tiekiami varikliai su gnybtyno dėžute ant šono;

Industrial motor.jpg

6kV, 10kV elektros varikliai

Jeigu Jums reikia naujo aukštos ar žemos įtampos variklio, tada BEVI firminio ženklo varikliai yra teisingiausias jūsų pasirinkimas. Mes galime tiekti įvairiausius elektros variklius pagal įvairiausius kliento poreikius.

2-speed motor.jpg

Dvigreičiai varikliai

Dvigreičiai varikliai gaminami standartiniai (pastovaus sukimo momento) arba skirti ventiliacijai. Mes turime galimybės papildomai įmontuoti termo-kontaktus, priverstinį aušinimą arba pakeisti guolius į atsparius aukštoms temperatūroms.

1-phase motor.jpg

Vienfaziai varikliai

Mūsų gamoje yra daug skirtingų rūšių vienfazių variklių. Mes turime galimybės papildomai įmontuoti termo-kontaktus, priverstinį aušinimą.

Brakemotor.jpg

Varikliai su stabdžiais

Mūsų elektros variklių asortimente galima rasti variklius ir su nuolatinės (DC), ir su kintamos (AC) įtampos elektromagnetiniais stabdžiais.

Jei nėra tinkamo variklio sandėliuose Skandinavijoje, stabdžius BEVI dirbtuvės Švedijoje gali sumontuoti beveik ant visų turimų tipinių Sg/Sh/(3)(2)SIE serijų variklių.

3DT3.jpg

Varikliai džiovykloms 3DT3 IE3

BEVI elektros varikliai labai stipriai išgarsėję Švedijoje tarp medienos apdorojimo įmonių dėl aukšto našumo ir ilgaamžiškų specialių elektros variklių sukurtų darbui aukštoje temperatūroje ir drėgmėje ir taip pat galintys atlaikyti dideles radialines ir ašines apkrovas.

EX motor.jpg

ATEX varikliai Ex-de, Eex-e, Ex-nA

Aprobuoti pagal ATEX eksploatacijai sprogioje aplinkoje skirti varikliai mūsų gamoje yra visų dydžių ir galingumų.

Vibro.jpg

Vibro variliai

Mes galime pasiūlyti įvairiausius specialius vibracinius variklius pagal jūsų poreikį. Nesvarbu ar jie skirti transportavimui smulkių iki 0,07mm frakcijos ar virš 40cm diametro produktams, abrazyviems ar glotnaus paviršiaus, vamzdžiu ar plokštuma skirtai produkcijai transportuoti ar išsijoti, valyti filtrams ar talpoms ištuštinti, suslėgimui ar betono sutankinimui, skysčių ar birių produktų maišyklėms, apskritiminei vibracijai ar linijinei, įprastai ar sprogimui pavojingai aplinkai.

Proenva logo 02.jpg